0212 512 2729 - info@bettocanta.com

Hakkımızda

BETTO ÇANTA

Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim misyonu doğrultusunda kurulan ve faaliyet gösteren Betto Çanta, özellikle ilkokul ve sırt çantalarının üretimi ve satışına yoğunlaşmıştır.

Yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla, müşterilerine kaliteli ürünler sunan Betto Çanta, gelişime açık olmayı ve kendini yenilemeyi hedef almıştır.

Yenilikçi modellerimiz ve ürün yelpazemizin genişliğinin yanısıra firmamız bünyesinde bulunan tescilli markamızla siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda çanta deyince aklınıza ne geliyorsa firmamız bünyesinde bulabileceksiniz; sırt çantası, ilkokul çantası, spor çantası, evrak çantası, seyahat çantası, bavul çeşitleri beslenme çantası ve promosyon çantaları ile hizmetinizdeyiz.


Firmamız ve ürünlerimiz ile ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle telefon yada mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Betto Çantayı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hizmetlerimizin ve dostluğumuzun daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.

Dosyalar

BETTO ÇANTA 2018 ÇANTA BROŞÜRÜ
2018 Çanta Broşürünü İndirebilirsiniz.
BETTO ÇANTA Mercan Mah. Uzunçarşı Havancı Sk. Aydoğan Han No: 4/C Fatih - İSTANBUL 0212 512 2729 - info@bettocanta.com www.bettocanta.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.